FUTSAL  ZLÍNSKO

futsal-zlinsko.cz

 
 
 
 
 
 
 
 
  • FAČR

  • Asociace futsalu FIFA - spolek Zlín

  • futsal-zlinsko

  • 1

A opět začínáme.

20947121 Soccer player kick the ball Stock VectorOKRESNÍ PŘEBORY KROMĚŘÍŽ OTVÍRAJÍ NOVOU SEZÓNU.

 

        V sobotu 5.11.2016 zahajují Okresní přebory Kroměříž novou sezónu futsalu ročník 2016/2017. Ve sportovní hale v Holešově se uskuteční první kola obou přeborů "A" i "B". Od 8:00 hodin se představí na palubovce deset týmů, kteří budou bojovat o jediné místo, které bude znamenat postup do Krajského přeboru Zlín v příštím roce. Po devět kol se budou v tomto dopoledním čase utkávat o body do tabulky. V odpoledních hodinách, ale rovněž v devíti kolech a deseti týmech pak budou bojovat i týmy OP "B" o jediné místo a zařazení do "A" v další sezóně. Jediné druhé kolo obou soutěží OP se ve SH Holešov odehraje v neděli. Čekají nás zajímavé souboje o palmu vítězství a rozhodně stojí za návštěvu a shlédnutí. O výsledcích jenotlivých kol, týmů, střelců budeme přinášet informace a výsledky. Jen první kolo bude s maličkou prodlevou, neboť se na naše stránky přenáší "historie" předcházejících sezón, která momentálně brzdí aktuální informace. Děkujeme za pochopení. Na webu se usilovně pracuje.

Zpravodaj 10/2016

10 2016Futsal bulletin - Oběžník FUTis 2016/10.

Vážení futsalisté!

Náš sport má za sebou radostné období. Mistrovské Chrudimi se totiž podařilo vybojovat postup do elitní skupiny UEFA Futsal Cupu bez ztráty jediného bodu. V další fázi této soutěže pojedou do Mariboru, kde na Chrudim čeká  mimo jiné i mistr španělské Inter Movistar. Organizace základní skupiny na zimním stadionu v Chrudimi proběhla parádně bez jediného zádrhelu, za což musíme pořadatelům poděkovat. Ne příliš povedený vstup do sezóny má česká   reprezentace, která na Turnaji 4 zemí na Slovensku dvakrát prohrála a jednou vyhrála. Svěřenci Tomáše Neumanna si budou chtít spravit chuť poslední víkend v říjnu, kdy hrají dva přátelské zápasy ve Švédsku. Kromě první ligy, která   je dle očekávání nesmírně vyrovnaná, se naplno rozeběhly i obě skupiny II. ligy. Můžete si tak plnými doušky užívat nejlepšího českého futsalu na všech frontách.

Otakar Mestek Předseda Svazu futsalu ČR  Michal Pavlík  PR manažer Svazu futsalu ČR  Petr Havlík FUTIs manažér Svazu futsalu ČR

ZPRAVODAJ 10/2016


 

Bulletin 09/2016

bulletin 2016 09Futsal bulletin - Oběžník FUTis 2016/09.

Vážení futsalisté!

Před dvěma týdny se naplno rozeběhla naše nejvyšší futsalová soutěž – CHANCE liga! A hned po dvou kolech tu máme nového lídra. Zatímco Chrudim jednou ztratila, stoprocentním týmem po dvou kolech zůstává jen Benago Zruč nad Sázavou. Jak je vidět, už po dvou kolech se začínají naplňovat prognózy. Letošní sezóna bude nesmírně vyrovnaná. Po reprezentační pauze pokračujeme a na programu je hned derby pražských „S“. To bude bitva! Ještě než začala první liga, uspořádala Komise futsalu tiskovou konferenci v centru Prahy, kde desítce novinářů prozradila novinky a ambice před novým ročníkem. Hostem tiskové konference byl předseda Komise futsalu Ota Mestek či Michal Belej nebo Vlastimil Bartošek. Nechyběla ani Markéta Světlíková, tisková mluvčí společnosti CHANCE a.s. Den po tiskové konferenci se konalo PR seminář pro kluby 1. a 2. ligy. A ten měl úspěch. Přednášející Ondřej Zlámal (UEFA.com) a Roman Urbář (Český florbal) nabídli mnoho nových pohledů na propagaci futsalu. Michal Pavlík a Michael Sinkule pak své poznatky aplikovali přímo na futsalové kluby. Ale zpět k samotné hře. Právě dnes startuje reprezentační sezóna. A-tým i jednadvacítka odjeli na Slovensku, kde odehrají Turnaj 4 zemí. Svěřenci trenéra Neumanna by chtěli sezónu, která vyvrcholí kvalifikací o postup na Mistrovsví Evropy 2018, zahájit vítězně. Držme společně palce!

Otakar Mestek - Předseda Svazu futsalu ČR , Michal Pavlík - PR manažer Svazu futsalu ČR , Petr Havlík - FUTis manažer Svazu futsalu ČR

BULLETIN


Rozhodčí.

  ROZHODČÍ PRO ROČNÍK 2016/2017.
f6 Pro letošní roční Futsalu 2016/2017 je připravena skupina rozhodčích. Pro potřebu kraje to jsou:  Jan KOLÁČEK, Jakub RAFAJA, Jan ZAPLETAL, Petr ZAPLETAL ml. a předseda komise rozhodčích Oldřich ZÁVOJSKÝ. Pro okres Kroměříž pak:  Martin ČERNOVSKÝ, Jan KOLÁČEK, Antonín MRŇKA, Libor PONÍŽIL, Jakub RAFAJA,  Jan ZAPLETAL, Petr ZAPLETAL ml., Petr ZAPLETAL st., Oldřich ZÁVOJSKÝ.

Bulletin 08/2016

bulletin 2016 08Futsal bulletin - Oběžník FUTis 2016/08.

Vážení futsalisté!
Letní přestávka utekla jako voda a na začátku září se opět naplno rozběhne nejvyšší futsalová soutěž u nás a hned po ní budou následovat další. Obsazení ligových soutěží se povedlo na jedničku, sekretariát Komise futsalu odvedl opravdu dobrou práci. Společně se tak můžeme těšit na atraktivní ligovou podívanou. Ovšem letní přestávka nebyla úplně bez futsalu. V červenci zaznamenal český akademický tým obrovského úspěchu. Mančaft trenéra Davida Friče složený z hráčů CHANCE futsal ligy přivezl bronzové medaile z mistrovství světa v Brazílii! Přejme si společně i další podobné úspěchy na naší reprezentační scéně. Svěřencům Tomáše Neumanna začíná nový ročník tradičním Turnajem 4 zemí, který se koná ve druhé polovině září na Slovensku v Humenném. Ale ještě než futsalová liga začne, můžete se těšit na předsezónní tiskovou konferenci a PR seminář pro kluby první a druhé ligy. Je toho dost, tak s chutí do toho. Nová sezóna je tady!

Otakar Mestek Předseda Svazu futsalu ČR , Michal Pavlík  PR manažer Svazu futsalu ČR , Petr Havlík FUTis manažer Svazu futsalu ČR

BULLETIN